Listwa - pasek

czwartek, 30 listopada 2017

Rajd Barbórka 2017: Zapowiedź relacji na żywo

Już w najbliższą sobotę 55. Rajd Barbórka zwieńczy sezon. Będzie to edycja wyjątkowa pod wieloma względami, dlatego nie można przegapić tego widowiska. Dla wszystkich tych, którzy jednak nie będą mogli pojawić się na trasach oesów i na żywo podziwiać swoich idoli, zrelacjonujemy na żywo najważniejsze momenty rajdu. 

W piątek o 17 rozpocznie się odcinek testowy, z którego wieczorem będziecie mogli zobaczyć kilka ujęć wideo oraz zdjęć.

Sobotę rozpoczniemy relacją z OS2 Modlin, tegorocznej nowości w harmonogramie Rajdu Barbórka. Odcinek zacznie się około godziny 9:05. Kolejnej relacji można oczekiwać około 13:40, wówczas wystartuje OS5 Bemowo, ostatni odcinek specjalny rajdu, po zakończeniu którego poznamy zwycięzcę rywalizacji.
Dodatkowo, między odcinkami specjalnymi zajrzymy do serwisu wraz z naszą kamerą, co będziecie mogli zobaczyć na żywo na naszym fanpage.
Wieczorem przeniesiemy się na OS Kryterium Karowa, kultowy element warszawskiej Barbórki. Poprzedzi go odcinek pokazowy, podczas którego zaprezentują się m.in. kierowcy KIA Lotos Race, natomiast Kryterium Asów rozpocznie się o 18:30. Z tego odcinka pokażemy na żywo przejazd pokazowy Kajetana Kajetanowicza. Przejazdy kierowców na Karowej będziecie mogli zobaczyć w naszej fotogalerii i w materiałach wideo, które opublikujemy po rajdzie.
Dzień zakończy ceremonia wręczenia nagród, z której transmisję na żywo także będziecie mogli zobaczyć na naszym fanpage'u.

Nim pojawi się pełna fotogaleria, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Instagramie, na który przez cały rajdowy dzień będziemy na bieżąco publikować zdjęcia z odcinków.

fot. Marcin Snopkowski

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz