Listwa - pasek

niedziela, 2 września 2018

Spotkaj się z Robertem Kubicą przed GP Singapuru

Czy są wśród nas fani Roberta Kubicy, którzy wybierają się w tym roku na magiczne GP Singapuru? Jeśli tak, to będziecie mieli okazję spotkać się z polskim kierowcą twarzą w twarz. Okazją do tego będzie impreza zorganizowana przez British Chamber of Commerce w Singapurze, która odbędzie się w czwartkowy wieczór.

- Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na coroczne przyjęcie wieczorne, które odbędzie się podczas Grand Prix Formuły 1 w Singapurze, którego w tym roku będzie współgospodarzami Hogan Lovells Lee i Lee z okazji obchodów 20. rocznicy pracy w Singapurze. [...]

Dołącz do nas na drinki i kanapki, gdzie usłyszysz od Jamesa Colgate'a, dyrektora ds. strategii zespołu Williamsa, o rozwoju tego sportu i zapowiedziach nadchodzących wydarzeń na weekend. [...]

Co więcej, Robert Kubica, kierowca rozwojowy i testowy Williamsa, dołączy do nas wieczorem, aby podpisywać autografy, zapozować do zdjęcia z Wami, a także aby odpowiadać na pytania wysłane przez sieć. Dodatkowo od zespołu Williams będą prezenty i nagrody! - pisze na swojej stronie organizator imprezy.

Impreza jest biletowana - wejście na nią kosztuje 80$ dla członków British Chamber of Commerce lub 115$ dla osób, które nie są członkami organizacji. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: KLIK.

Źródło: britcham.org.sg

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz