Listwa - pasek

sobota, 2 listopada 2019

57. Rajd Barbórka 2019 coraz bliżej!

Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się w pierwszą sobotę grudnia. Stolica znów będzie przeżywać ogromne emocje tradycyjnie towarzyszące zamknięciu rajdowego sezonu w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Rajd Barbórka 2019: Karowa na żywo w TVN Turbo

Prace związane z organizacją 57. Rajdu Barbórka trwają od wielu miesięcy. Na razie nie zdradzamy jeszcze wszystkich szczegółów, ale… możemy uchylić rąbka tajemnicy. Fani motoryzacji tradycyjnie będą mieli okazję do spotkania z czołowymi kierowcami i przyjrzenia się z bliska pracy rajdowych zespołów. Trasa Barbórki zostanie opublikowana niebawem, ale pewne jest, że kulminacyjnym punktem imprezy będzie kultowe Kryterium Asów na Karowej, bez którego warszawski grudzień nie może się obejść.

W tym roku wydarzenia związane z Barbórką rozciągną się na kilka dni. Oczekujcie najświeższych informacji na naszej stronie, ale możemy obiecać, że każdy znajdzie coś dla siebie. Barbórka to przecież nie tylko same zawody, ale także wydarzenie, które oferuje wiele aktywności poza trasami odcinków specjalnych.

W tym sezonie szczególnie polecamy śledzenie naszych social mediów. Najnowsze informacje i propozycje znajdziecie na oficjalnych profilach Facebook, Twitter i Instagram Rajdu Barbórka. Będziemy aktywni również w kanałach YouTube Automobilklubu Polski, gdzie znajdziecie wiele ciekawostek związanych z tym co dzieje się zarówno na trasie rajdu jak i poza rejonami odcinków specjalnych.

Rajd Barbórka to przede wszystkim spotkanie wszystkich miłośników motoryzacji i sportów motorowych. Zachęcamy Was do aktywnego uczestnictwa, komentowania i pozostawiania Waszych uwag i sugestii. Rajd Barbórka to także Wasze święto!

fot. Karolina Borkowska / MotoReporter24.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz