Listwa - pasek

sobota, 23 kwietnia 2022

Rajd Świdnicki-KRAUSE 2022: Grzyb i Sadowski liderami po pierwszym dniu. Słobodzian i Poradzisz mieli groźny wypadek

Po czterech odcinkach specjalnych Rajdu Świdnickiego-KRAUSE na czele klasyfikacji są Grzegorz Grzyb i Adrian Sadowski. Jedynie 1,6 sekundy tracą Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel. Najszybszą trójkę skompletował duet Kristensson/Johansson (+9,8 sek.), który w polskiej imprezie bierze udział pierwszy raz. Pierwszymi pechowcami rajdu zostali Słobodzian i Poradzisz, chociaż patrząc na stan auta po wypadku... mogą mówić o sporym szczęściu.

Na czwartym miejscu aktualnie są bracia Szejowie, którzy do liderów rajdu tracą 19,1 sek. Piątą lokatę zajmują Gabryś i Dymurski (+24,8 sek.), a zaledwie 2,6 sek. tracą do nich Poloński i Sitek (+27,4 sek.). Jedynie 2,3 sek. wolniejsi są Byśkiniewicz i Siatkowski (+29,7 sek.). Przez błąd na OS4, który do ich czasu na próbie dopisał 10 sekund, na ósme miejsce spadli Lubiak i Dachowski (+29,9 sek.). Dziesiątkę zamykają załogi Sobczak/Włoch (+35,3 sek.) oraz Tochowicz/Białowąs (+1:12,7 min.).

Na OS2 jazdę zakończyli Marcin Słobodzian i Michał Poradzisz. Wracający do rajdów Słobodzian popełnił błąd na prawym zakręcie i jego auto zatrzymało się na barierkach, które wbiły się w Hyundai'a i20. Załodze nic się nie stało. 

- Jesteśmy cali, Hyundai niestety gorzej. Bezsprzecznie mój błąd, w tym miejscu i koniec rajdu. Mieliśmy w tym wszystkim z Michałem sporo szczęścia… - napisał na swoim profilu społecznościowym Marcin Słobodzian.

fot. rsmp.pl/Jakub Rozmus, Marcin Słobodzian, Michał Lasek

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

1 komentarz:

  1. In addition, they can even modify the parts and may Space Heaters thus create a unique appearance for their synthesizers . Renishaw is a systems manufacturer and options provider for additive manufacturing or 3D printing. It certainly one of the|is among the|is probably considered one of the} leading manufacturers of superior metal additive manufacturing systems and an skilled provider of customer-tailored options. The firm makes use of skinny layers of supplies to create advanced shapes, which can't be produced by ‘traditional’ methods corresponding to casting, forging, and machining. Digital Metal offers options to the manufacture of small and complicated metal elements.

    OdpowiedzUsuń