Listwa - pasek

piątek, 16 czerwca 2017

Olimp Sport Nutrition oficjalnym sponsorem Roberta Kubicy!

Najlepsi wspierają najlepszych. Marka Olimp Sport Nutrition wspiera Roberta Kubicę, topowego kierowcę wyścigowego na świecie.

Robert to najbardziej utytułowany polski kierowca wyścigowy. Po sukcesach w kartingu i wyścigach w innych klasach rozpoczął karierę w Formule 1. W krótkim czasie wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych kierowców wyścigowych świata, 12 razy stając na podium, wygrywając też Grand Prix Kanady w 2008 roku. W 2011 roku uległ poważnemu wypadkowi, który przerwał jego karierę na dwa lata. W 2013 roku wrócił za kierownicę rajdówki, aby zdobyć mistrzostwo świata WRC 2.

Robert jako gość w Olimp Racing

Pod koniec 2016 roku Robert wystąpił jako gość w teamie Olimp Racing, testując Porsche 911 GT3 R na torze Circuit de Catalunya. Wszyscy w zespole byli pod ogromnym wrażeniem jego stylu jazdy. „Robert postawił poprzeczkę tak wysoko, że naszym marzeniem stało się zaangażowanie go do teamu na 24-godzinny wyścig w Dubaju, w którym jeszcze nigdy nie startował” – mówił wtedy Marcin Jedliński, wiceprezes firmy Olimp Laboratories sp. z o.o., także kierowca wyścigowy, uczestnik Olimp Racing. Robert był również członkiem zespołu podczas 24-godzinnego wyścigu w Dubaju.

6 czerwca 2017 roku polski kierowca wziął udział w prywatnych testach bolidu Formuły 1, zorganizowanych przez jego były zespół Renault Sport Formula One Team. Przejechał 115 okrążeń bolidem, wykręcając doskonałe czasy. Właśnie podczas testów w Walencji Robert wystąpił z logo Olimp Sport Nutrition na kasku i na bolidzie, co potwierdziło współpracę firmy z tym genialnym kierowcą.

Robert Kubica i Olimp Sport Nutrition partnerami

- Teraz nasze partnerstwo staje się faktem! Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z Robertem. Będziemy mu kibicować, by jego powrót do ścigania się w Formule 1 nastąpił jak najszybciej – mówi Stanisław Jedliński, prezes Olimp Laboratories sp. z o.o., właściciel marki Olimp Sport Nutrition, który również jest uczestnikiem i pasjonatem wyścigów.

– Jestem bardzo dumny z partnerstwa z firmą Olimp, która w ciągu ostatnich lat jest moim osobistym dostawcą suplementów. To naturalny postęp naszej współpracy. Olimp z jego produktami był kluczowym elementem mojego programu treningowego i pomógł mi poprawić kondycję fizyczną, dzięki temu byłem gotowy, aby wrócić do samochodu F1 – mówi z kolei Robert Kubica i dodaje: – Z dumą pomogę Olimpowi kontynuować globalną ekspansję, tak jak oni pomogli mi osiągnąć moje cele. Dzielimy pasję z zamiarem osiągnięcia jak najlepszych standardów, co widać było podczas mojego testu F1 w Walencji, gdzie produkty Olimp umożliwiły mi spełnienie sporych wymagań samochodu F1. Cieszę się z udanego partnerstwa.

Marka Olimp Sport Nutrition jest własnością firmy Olimp Laboratories sp. z o.o., polskiej firmy farmaceutycznej założonej w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oddział w Niemczech, oraz spółki we Włoszech, w Hiszpanii i w USA. W ramach wieloletniej strategii rozwoju w 2015 roku firma uruchomiła Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwe jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości. To z kolei powoduje, że firma działa w wymiarze globalnym i jest doceniania na całym świecie.

- Na pierwszym miejscu zawsze były u nas najwyższe standardy. Nie szliśmy na żaden kompromis, w wyniku którego miałaby ucierpieć jakość. Najlepsi współpracują z najlepszymi, dlatego Olimp Sport Nutrition zacieśnia partnerstwo z Robertem Kubicą, które trwa już od dłuższego czasu. Cieszymy się, że możemy wspierać go w staraniach, by mógł na stałe wrócić do startów w wyścigach Formuły 1. Jesteśmy pewni że mu się uda! – mówi prezes Stanisław Jedliński.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz