Listwa - pasek

wtorek, 25 czerwca 2019

Rajd Polski 2019: Harmonogram rajdu, mapy odcinków, punkty widokowe, lista zgłoszeń

Start w 76. Rajdzie Polski zadeklarowały aż 102 załogi, z czego 23 z nich pojedzie autami klasy R5. Na zawodników będzie czekać 15 odcinków o łącznej długości blisko 202 kilometrów. Przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje dotyczące rajdu, szczególnie jeśli wybieracie się do Mikołajek kibicować załogom na miejscu. Niżej znajdziecie harmonogram imprezy, mapy wszystkich odcinków wraz z punktami widokowymi oraz aktualną listę zgłoszeń.

Start rajdu w centrum Mikołajek zaplanowano na godzinę 16:00, w piątek, 28 czerwca. Wcześniej, o godzinie 8:00 oraz 10:30 odcinki treningowy i kwalifikacyjny, a o 18:00 początek sportowej rywalizacji na torze Mikołajki Arena.

ODCINEK TRENINGOWY I KWALIFIKACYJNY - TAŁTY (3.26 km) 
- FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

MIKOŁAJKI ARENA (OS1, OS5, OS9): 


W sobotę, 29 czerwca, odbędzie się osiem prób sportowych o długości ponad 112 kilometrów. Będą to dwukrotnie przejeżdżane oesy Paprotki, Stare Juchy, Olecko oraz widowiskowy Mikołajki Arena.

PAPROTKI (OS2, OS6) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

STARE JUCHY (OS3, OS7) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

OLECKO (OS4, OS8) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

W niedzielę, 30 czerwca, na zawodników czeka jeszcze kolejnych 6 odcinków specjalnych o długości blisko 88 kilometrów. Dwukrotnie rozgrywane oesy to Gmina Mrągowo, Użranki oraz Mikołajki Max, który tym razem na torze będzie miał swój start, a nie metę tak jak przed rokiem. Podczas niedzielnej rywalizacji, aż 45 procent trasy będą stanowiły odcinki specjalne! 

MIKOŁAJKI MAX (OS10, OS13) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

GMINA MRĄGOWO (OS11, OS14) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

UŻRANKI (OS12, OS15) - FILMY Z PUNKTÓW WIDOKOWYCH TUTAJ:

Uroczyste zakończenie rajdu zaplanowano także w niedzielę, a wjazd pierwszej załogi na metę zlokalizowaną w malowniczym centrum Mikołajek nastąpi o godz. 15:30 tj. o blisko 3 godziny wcześniej niż przed rokiem.


Lista zgłoszeń, z podziałem na klasy, jest dostępna TUTAJ.

fot. fiaerc.com

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz