Listwa - pasek

środa, 7 kwietnia 2021

Nowe barwy Lukyanuka! Rosjanin gotowy na start w ERC

Sezon 2021 Rajdowych Mistrzostw Europy wystartuje w drugi weekend maja od Rajdu Azorów (6-8.05). Łącznie zaplanowano 8 imprez, które ostatecznie wyłonią mistrza. W ubiegłym roku został nim Alexey Lukyanuk. Rosjanin, który będzie ponownie pilotowany przez Alexey'a Arnautova, zaprezentował nowe barwy Citroena C3 Rally2.

Na C3 Rally2 rosyjskiej załogi nie zabraknie sponsorów z zeszłego sezonu - firm Pirelli, Saintelco Racing, Hortex oraz Coolstream.

Celem Lukyanuka i Arnautova z pewnością będzie ponowne wywalczenie kolejnego tytułu Rajdowych Mistrzów Europy.

- Jestem naprawdę podekscytowany, mogąc ogłosić, że nadal współpracujemy z Citroen Racing. Dzięki za wsparcie i za możliwości. W zeszłym roku osiągnęliśmy świetny wynik, osiągnęliśmy kamień milowy, odnosząc zwycięstwo w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Więc kontynuujemy! Dziękujemy naszym sponsorom - Pirelli i Sainteloc Racing, Coolstream, Hortex, naszym partnerom, którzy nas wspierają - Ekover, Space travel, agencja AutoSportMedia.

Nie mogę się doczekać startu sezonu i cieszę się widząc kalendarz startów, w tym wszystkie osiem rajdów, tak jak wcześniej. To powinien być ekscytujący rok! Wierzę, że tym razem będzie bardzo silna konkurencja. Słyszeliśmy plotki o bardzo mocnych kierowcach przygotowujących się do startu w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Postaramy się być jak najbardziej konkurencyjni i dobrze się tam bawić.

Z niecierpliwością czekamy na powrót do ścigania! - napisał Alexey Lukyanuk na swoim profilu społecznościowym na Facebooku.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz