Listwa - pasek

piątek, 30 kwietnia 2021

Rajd Nadwiślański 2021: Nowa data rundy RSMP

Rajd Nadwiślański odbędzie się w lipcu. O nowych datach dwóch rund ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski poinformowało prezydium ZG ZPM.

Rajd Nadwiślański pierwotnie miał odbyć się w pierwszej połowie maja. Jednak ze względu na brak zgody Komendy Wojewódzkiej Policji ten termin anulowano. Decyzja była podyktowana ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz z aktualnymi regulacjami opublikowanymi przez władze państwowe.

W przemodelowanym kalendarzu cyklu Rajd Nadwiślański będzie trzecią rundą rywalizacji o krajowy czempionat. Puławy będą gościć zawodników od 16 do 18 lipca. Prezydium ZG PZM poinformowało także o nowym terminie Rajdu Świdnickiego Krause, który odbędzie się w weekend 1-3 października. Tym samym liczba rund ProfiAuto RSMP pozostaje bez zmian.

„Cieszę się, że nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego poznaliśmy tak szybko. To ważna informacja dla zawodników, którzy z dużym wyprzedzeniem muszą planować swoje aktywności. Mam nadzieję, że nowy termin pozwoli na aktywny udział w imprezie także rzeszom rajdowych kibiców, którzy stworzą doskonałą atmosferę sportowej rywalizacji” – mówi dyrektor Rajdu Nadwiślańskiego, Daniel Siemczuk.

Baza Rajdu Nadwiślańskiego będzie znajdowała się w Puławach. Park serwisowy oraz biuro zawodów znajdą swoje miejsce na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

tekst: rajdnadwislanski.pl, fot.: niechwiadowicz.com

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagrama, aby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz