Listwa - pasek

poniedziałek, 14 listopada 2016

Niepewna przyszłość Roberta Kubicy?

Wiemy już, że ostatnie wydarzenia w świecie motorsportu z pewnością odbiły się na przyszłości Roberta Kubicy. Odejście Audi z WEC oraz Volkswagena z WRC z pewnością nie ułatwiły pewnych spraw Polakowi, który sam przyznał to w rozmowie z Cezarym Gutowskim.


Niedługo powinna pojawić się kolejna część rozmowy Cezarego Gutowskiego z Robertem Kubicą. Można z niej wnioskować, że polski kierowca miał oferty zarówno z rajdów (WRC) jak i z wyścigów (WEC). Oto jej fragment: 

- Realia są takie, że nie wiem, co będę robił w przyszłym roku. Czasami sprawy zmieniają się, a jest to poza naszą kontrolą. Ostatnie dwie decyzje w sporcie samochodowym, podjęte przez ten sam koncern tak naprawdę, trochę wstrząsnęły światem motorsportu, pokazując, że nie jest to takie proste. Nawet jak jest wszystko dopięte na ostatni guzik, czasami decyzje podejmowane są poza osobami, z którymi prowadzisz rozmowy i snujesz plany. Chodzi mi o decyzje, związane z odejściem Audi z kategorii WEC i kategorię LMP1 oraz Volkswagena, jeśli chodzi o starty w WRC - cytuje dziennikarz Roberta Kubicę na swojej stronie na Facebooku.

- Nawet jak jest wszystko dopięte na ostatni guzik, czasami decyzje podejmowane są poza osobami, z którymi prowadzisz rozmowy - dodał Polak.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz