Listwa - pasek

poniedziałek, 7 listopada 2016

Warsaw Moto Show 2016 - zapowiedź

fot. http://warsawmotoshow.com/
Już 18 listopada rozpocznie się druga edycja międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nadarzynie pod Warszawą. W zeszłym roku impreza ta przyciągnęła blisko 150 000 odwiedzających. Zobaczyć oni mogli ponad 500 najróżniejszych modeli samochodów.


Druga edycja Warsaw Moto Show odbędzie się w listopadzie 2016. Prawdziwa atrakcja dla fanów motoryzacji przypada na jesień 2016 roku. Druga edycja Warsaw Moto Show odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie (pod Warszawą). Trzy dni targowe Warsaw Moto Show (największe targi motoryzacyjne w Polsce) będą wypełnione setkami samochodów, które będą dostępne do podziwiania, testowania oraz kupna. 

Powierzchnia targowa będzie podzielona na 3 części: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimer oraz strefę motorsport.

Wystawa nowych samochodów
Wystawcy zaprezentują najnowsze i najbardziej znane modele marek samochodowych. W tej części będzie możliwe posmakowanie światowej klasy samochodów luksusowych (takie jak: Lamborghini, Ferrari, Rolls Royce, Aston Martin) i sportowych(m.in. McLaren MP4-12C, Mercedes-Benz AMG GT-S, Audi R8 Plus, Aston Martin V12 Vantage, Ferrari F12 Berlinetta). Warsaw Moto Show może być miejscem polskiej i europejskiej sprzedaży. Zarazem odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą firm ubezpieczeniowych, leasingowych oraz wypożyczalni.

Wystawa Oldtimer 
Niepowtarzalny klasyk zadowoli każde oko. Samochodowe dzieła sztuki opowiadają swoją historię, imponują swoją konstrukcją, jakością wykonania i troską o szczegóły. W Warsaw Moto Show znajdziecie ich ponad 200. Błyszczący chrom, egzotyczne drewno i ręcznie zbudowana karoseria z wypolerowanym lakierem. Wystawcy w tej części są prawdziwymi entuzjastami chętnymi podzielić się swoimi opowieściami i wiedzą. 

Strefa Motorsport 
Moto Show nie mogłoby być kompletne bez aut o sportowym charakterze - w końcu to one napędzają postęp w technologii. Wystawa sportowa będzie podzielona na dwie części. Pierwsza – strefa wystawowa, w skład której wchodzą samochody sportowe ze wszystkich dyscyplin motorsportu. Druga część jest częścią aktywną zawierającą pokazy driftu, wyścigi, rajdy i testy off-road. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w jazdach testowych przeprowadzanych przez profesjonalnych kierowców w samochodach niewidywanych na co dzień. Będzie to także okazja do poznania znanych uczestników motosportu.

Goście specjalni
Na targi zaproszono wielu gości z różnych części świata motorsportu i nie tylko. Na Moto Show spotkać będzie można m.in. Rajdowego Mistrza Europy 2016 i 2015 - Kajetana Kajetanowicza, mistrza świata w rajdach oraz rallycrossie - Pettera Solberga oraz ośmiokrotnego uczestnika Rajdu Dakar - Marka Dąbrowskiego. Natomiast w Strefie Kobiet oraz na stoisku stuntu czekać na odwiedzających będzie dziennikarka telewizji TTV - Ola Kutz.

fot. fb.com / Warsaw Moto Show

Warsaw Moto Show 2016 odbędzie się w dniach 18-20 listopada. Chętnych do odwiedzenia targów zapraszamy na stronę http://warsawmotoshow.com/, gdzie można dokładnie zapoznać się z harmonogramem imprezy oraz zakupić bilety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz