Listwa - pasek

piątek, 25 listopada 2016

Rajd Barbórka 2016: Już tylko dwa tygodnie do rajdu! [KONKURS]

Rajd Barbórka już za dwa tygodnie! Największa impreza motorsportowa odbędzie się tradycyjnie w Warszawie, w tym roku w dniach 9-10 grudnia. Jeśli jeszcze nie macie biletów, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.  


Na terenie Warszawy zostanie zorganizowanych 6 odcinków specjalnych na których wyłoniony zostanie zwycięzca tej niepowtarzalnej imprezy. W harmonogramie rajdu nie zabraknie dobrze znanym kibicom odcinków takich jak OS Służewiec i OS Bemowo. Nowością będzie próba sportowa organizowana na terenie Ptak Warsaw Expo. Na wieczór kierowcy pojawią się również na legendarnym odcinku rozgrywanym na ulicy Karowej. 

Wiemy, że jeszcze nie wszyscy nabyli wejściówki na 54. Rajd Barbórka. Dla tych osób organizator imprezy przygotował konkurs. Aby wziąć w nim udział należy spełnić wyłącznie jeden warunek - musicie mieć chociaż jedno zdjęcie z jednej z poprzednich edycji Rajdu Barbórka.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest weekend dla 2 osób w Hotelu Amax w Mikołajkach oraz podwójne zaproszenie VIP na Rajd Barbórka. Nagrodą za 2 miejsce będzie podwójny bilet na Trybunę Żółtą i dwie czapki Rajdu Barbórka. Za zajęcie 3 miejsca będzie Karnet Kibica uprawniający do wejścia na teren odcinków specjalnych 54. Rajdu Barbórka oraz dwie czapki Rajdu Barbórka.

Zdjęcia do konkursu należy przesyłać do 27 listopada 2016 roku na adres mailowy: internet@automobilklubpolski.pl zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie konkursu.

Jury wyłoni 5 najlepszych prac i już 28 listopada zostaną one zamieszczone na fun page'u Rajdu Barbórka na portalu Facebook: https://www.facebook.com/rajdbarborka

Wówczas do 4 grudnia 2016 roku włącznie, internauci będą mogli oceniać zdjęcia, by już 5 grudnia Jury konkursu, spośród fotografii o największej liczbie kliknięć "Lubię to!" wyłoniło zwycięzcę i przyznało nagrodę główną.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do udziału w konkursie!

Obok zamieszczamy odnośnik do regulaminu konkursu: LINKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz