Listwa - pasek

sobota, 16 marca 2019

Formuła 1 na TVP Sport już od jutra

Robert Kubica po ośmiu latach przerwy wraca do ścigania. Zobaczyć to będziemy mogli nie tylko na antenach Eleven Sports, ale także na TVP Sport. Poinformował o tym Jacek Kurski za pośrednictwem jednego z mediów społecznościowych. Pierwsza transmisja z wyścigu odbędzie już jutro, razem ze startem 70. sezonu Formuły 1.

Długie starania TVP o transmitowanie Formuły 1 w jej stacjach zakończyło się sukcesem i polska stacja telewizyjna uzyskała sublicencję. Od jutra wyścigi F1 będziemy mogli oglądać nie tylko na Eleven Sports.

"Mamy to! Robert Kubica w Formule 1, a F1 - w TVP przez cały sezon 2019! Studio przed GP Australii już jutro o 6.00 w TVP Sport, a po nim najważniejsze momenty rywalizacji. Zawrotna prędkość, efektowne wyprzedzania, ostatnia prosta, i wielkie emocje. Sport premium w TVP. Bądźmy razem!" - napisał Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, na swoim profilu na Twitterze.


Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45. minuty w TVP Sport, na stronie  i w aplikacji mobilnej. Dlaczego od 45. minuty? Tylko na takich warunkach TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1 - przekazało TVP.

Niedzielne Grand Prix poprzedzi studio, które rozpocznie się już o godzinie 6:00. Gośćmi będą Jakub Przygoński i Michał Owczarek, a poprowadzi je Maciej Kurzajewski. Rywalizację na torze skomentują Maciej Iwański i Sławomir Kwiatkowski.

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.

1 komentarz:

  1. Start sezonu dla Kubicy nie najlepszy, no ale nie od razu Rzym zbudowano ;)

    OdpowiedzUsuń