Listwa - pasek

niedziela, 24 marca 2019

Spotkaj się z Miko Marczykiem podczas Poznań Motor Show 2019!

Zbliża się wielkie święto dla fanów motoryzacji w Polsce - już w najbliższy czwartek rusza kolejna edycja Poznań Motor Show. Jak co roku, na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym polskie premiery najnowszych modeli wiodących marek oraz spotkania ze znanymi osobami ze świata motosportu. Fani rajdów będą mieli okazję spotkać się z Mikołajem Marczykiem.

Rajdowy Wicemistrz Polski poinformował niedawno o kontynuacji współpracy z zespołem Skoda Polska Motorsport w sezonie 2019. W tym roku, wraz z Szymonem Gospodarczykiem, pojawi się na trasach wszystkich rund Rajdowych Mistrzostw Polski. Planowane są również starty w ramach Mistrzostw Europy - na chwilę obecną w Rajdzie Polski oraz w Rajdzie Barum.

W Poznaniu będzie można zobaczyć przygotowaną na rozpoczynający się sezon Skodę Fabia R5 w nowych barwach. Dostawcą auta został zespół Kresta Racing, z którego usług Miko Marczyk po raz pierwszy skorzystał podczas 56. Rajdu Barbórka 2018, który zakończył na 2. miejscu. Zespół Romana Kresty obsługiwał również m.in. Fabię R5 Rajdowego Mistrza Polski z 2017 roku, Filipa Nivette'a.

Na stoisku Skoda Polska będzie możliwość spotkania z polskim kierowcą, a nawet zmierzenia się na symulatorze. W tym roku nowym partnerem polskiej załogi została marka Michelin, więc również na ich stanowisku podczas poznańskich targów będzie można spotkać Rajdowego Wicemistrza Polski.

fot. Karolina Borkowska / motoreporter24.pl

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku oraz do śledzenia naszego Instagramaaby być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz