Listwa - pasek

wtorek, 7 marca 2017

Genewa Motor Show 2017: Premiera najnowszej generacji Forda Fiesty ST

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie trwa. Ze Szwajcarii wciąż napływają do nas nowe informacje, tym razem z podwórka Forda. Zobaczcie Fiestę ST następnej generacji w pełnej okazałości.

Ford Performance zorganizował na Salonie Samochodowym Genewa 2017 globalną publiczną premierę Forda Fiesta ST następnej generacji.

Będzie ona napędzana nowym 3-cylindrowym silnikiem EcoBoost 1,5l, który generować będzie moc 200 KM. Do setki auto rozpędzać się będzie w 6,7 sekundy, co jest wynikiem o 0,2 s lepszym od Fiesty wcześniejszej generacji. Otrzyma również wybór trybów jazdy, co pozwala zmieniać charakterystyki silnika, układu kierowniczego, kontroli stabilności, a nawet brzmienie układu wydechowego, zapewniając w ten sposób maksimum radości z prowadzenia samochodu w każdych warunkach.

Cena Forda Fiesty ST najnowszej generacji nie jest jeszcze znana, jednak można spekulować, że nie przekroczy ona 90 tys. złotych. Auto będzie dostępne w wersji 3-drzwiowej oraz 5-drzwiowej na początku 2018 roku.Źródło: Ford Polska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz