Listwa - pasek

piątek, 31 marca 2017

Rajd Azorów 2017: Kajetanowicz odpada z rywalizacji na pierwszym odcinku [wideo z wypadku]

To nie był dobry początek dnia dla Kajetana Kajetanowicza. Załoga LOTOS Rally Team wypadła z trasy pierwszego piątkowego odcinka specjalnego na szybkim, "czwórkowym" zakręcie. Film z wypadku obejrzycie poniżej.


Pomimo dużych uszkodzeń Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran wrócą jutro na trasy Rajdu Azorów. Na ostatni dzień zmagań przygotowano 6 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 100 kilometrów. Polska załoga nie będzie mogła już walczyć o zwycięstwo w rajdzie, jednakże do zdobycia nadal będą punkty w klasyfikacji etapu. Zgodnie z regulaminem bonusowe punkty otrzyma siedem pierwszych załóg: 7 za zwycięstwo, 6 za drugie miejsce, 5, 4, 3, 2 i 1 za kolejne.

Dzisiejsze zmagania podczas Rajdu Azorów jeszcze się nie zakończyły. Aktualnie pozycję lidera zajmuje Rosjanin Alexey Lukyanuk. Na drugim miejscu ze stratą 21,6 sekundy jest Portugalczyk Ricardo Moura. Podium zamyka Bruno Magalhães, który traci do lidera rajdu blisko pół minuty.

Kierowcy mają do przejechania jeszcze dwa odcinki specjalne. Wyniki po drugim dniu rywalizacji poznamy po godzinie 18.Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz