Listwa - pasek

czwartek, 16 marca 2017

Poznań Motor Show 2017 - przydatne informacje

15 marca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której organizatorzy zdradzili atrakcje przygotowane na tegoroczny Poznań Motor Show. Opis kilku z nich znajdziecie w artykule. Dodatkowo mamy dla Was garść przydatnych informacji.

Kiedy?
6 kwietnia 2017, 8:00-18:00 - PRESS DAY
7-9 kwietnia 2017, 10:00-18:00 - DNI DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Ceny biletów:
- Press day (czwartek, 6 kwietnia 2017)
120 zł - cena w kasach podczas wydarzenia.
100 zł - cena biletów w przedsprzedaży.
- Dni dla publiczności
(piątek, 7 kwietnia 2017)
20 zł - cena w kasach podczas wydarzenia.
15 zł - cena biletów w przedsprzedaży.
(sobota, 8 kwietnia 2017)
30 zł - cena w kasach podczas wydarzenia.
23 zł - cena biletów w przedsprzedaży.
(niedziela, 9 kwietnia 2017)
25 zł - cena w kasach podczas wydarzenia.
18 zł - cena biletów w przedsprzedaży.

Przedsprzedaż biletów odbywa się poprzez serwisy Ticketpro, Tixer, saloniki i kioski RUCH oraz salony Empik.

Bilety rodzinne - dostępne tylko w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia (min. 3 osoby spokrewnione, w tym 1 dziecko do 13 roku życia):
piątek - 15zł/os
sobota - 23zł/os
niedziela - 18zł/os

Mapa targów Poznań Motor Show:


Wybrane wydarzenia:
Motor Show Truck - jest to część poświęcona pojazdom ciężarowym, którą obejrzeć będzie można w Pawilonie 4 oraz na przyległym parkingu. Dużym zainteresowaniem zwiedzających powinna cieszyć się amerykańską ciężarówkę Kenworth W 900 oraz największa w Europie naczepa hotelowa, zbudowana przez firmę Łączyńscy z Gniezna.

Wystawa Aut Modyfikowanych - wystawa aut po tuningu wizualnym oraz mechanicznym organizowana przez ekipę Black Zone. Oprócz licznej grupy zmodyfikowanych aut, odbędzie się 2 runda międzynarodowych zawodów DB Drag Racing Association Poland, czyli pomiary decybeli w najgłośniejszych autach w Polsce i nie tylko, organizowana przez democar.pl. Doświadczenie nie do porównania z tymi, jakich doznacie w innych miejscach na terenie targów.

Best Cars 2017 - 23. edycja motoryzacyjnego plebiscytu. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy oraz w Chinach, Brazylii i Meksyku. Jury plebiscytu, którego członkiem może być każdy, wybiera najlepsze auta spośród 378 modeli podzielonych na 11 klas. Ogłoszenie polskich wyników odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach Poznań Motor Show 2017.

Pokazy Stuntu - to ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów. Odwiedźcie otwarte tereny Poznań Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny najlepszych, najbardziej utalentowanych stunterów, którzy po raz kolejny zadziwią swoimi umiejętnościami.

Podczas targów Poznań Motor Show zaprezentowane zostaną najnowsze modele aut wiodących marek. Będą to: BMW, Mercedes, Citroen, Rolls-Royce, Infiniti, Mitsubishi, Volkswagen, Seat, Skoda, Hyundai, KIA, Toyota, Honda, Maserati, Peugeot, Aston Martin, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Land Rover, Ferrari, Volvo, Suzuki oraz SsangYong.

Zapraszamy do zapoznania się z listą prezentowanych nowości.

O premierach tegorocznych targów przeczytacie więcej TUTAJ.

Poniżej film z poprzedniej edycji - niech zachęci tych, którzy mają możliwość tam być, a wciąż zastanawiają się, czy warto:Dodatkowo zapraszamy do przeczytania relacji z Poznań Motor Show 2016 

1 komentarz: