Listwa - pasek

środa, 15 marca 2017

Kolejna polska załoga w WRC2

W Rajdowych Mistrzostwach Świata zobaczymy kolejną polską załogę. Będzie nią duet Łukasz Pieniążek oraz Przemysław Mazur. W zeszłym roku wywalczyli oni trzecie miejsce w mistrzostwach Europy juniorów oraz piąte w klasie ERC-3. 

Załoga Łukasz Pieniążek / Przemysław Mazur będzie drugim polskim duetem na trasach Rajdowych Mistrzostw Świata. Podczas ostatniej rundy, Rajdu Meksyku, w WRC2 zadebiutował Hubert Ptaszek wraz z Maćkiem Szczepaniakiem w Fabii R5.

Dotychczasowym jedynym występem Łukasza Pieniążka w sezonie 2017 był start w Rallijis Sarma za kierownicą Opla Adama R2. Niestety, na OS2 polska załoga miała wypadek i rajdu nie ukończyła.

Zeszłoroczną załogę ERC na odcinkach specjalnych zobaczymy już podczas Tour de Corse. Wystartuje ona Peugeotem 208 T16 R5.

- Pora odsłonić karty na sezon 2017! Nadszedł czas na kolejny ogromny krok w mojej karierze. W tym roku wraz z Przemkiem Mazurem wystartujemy w siedmiu rundach Rajdowych Mistrzostwach Świata w ramach WRC 2 w barwach TRT Peugeot World Rally Team! Naszą nową rajdową bronią będzie czteronapędowy Peugeot 208 T16 R5. Przed nami miesiące naprawdę intensywnej nauki! Zaczynamy od Tour de Corse. Trzymajcie kciuki! - napisał Łukasz Pieniążek na swoim fanpage'u.

Źródło: facebook.com/pieniazekrally

Zapraszamy do polubienia fanpage MotoReporter na Facebooku aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz