Listwa - pasek

środa, 29 marca 2017

Poznań Motor Show 2017: Alfa Romeo

Stelvio
W tym roku Poznań Motor Show to aż 50 kilometrów kwadratowych powierzchni, na której rozmieszczone jest 14 pawilonów, a w nich 150 wystawców. Jednym z nich będzie Alfa Romeo. Modele tej marki zobaczymy w pawilonie 5. 

Stelvio
Polska premiera nowego SUV-a będzie niewątpliwie jedną z największych atrakcji stoiska Alfa Romeo. Model ten wyróżnia się unikalnymi, charakterystycznymi cechami marki, jednocześnie zachowuje spójność z nową Giulią (którą także będziemy mogli zobaczyć podczas targów). Stelvio wyposażony jest w najnowsze technologie i systemy bezpieczeństwa, jak np. system niezależnego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych. Co więcej, zadbano o maksymalnie możliwe zredukowanie masy pojazdu, dzięki wykorzystaniu bardzo lekkich materiałów. Technologia Advanced Efficiency minimalizuje zużycie paliwa i emisję spalin, nie wpływa to jednak ani na jakość prowadzenia, ani na osiągi.

Giulia Quadrifoglio
Giulia Quadrifoglio
Wspomniana już wyżej Giulia łączy w sobie komfortowe wnętrze, dopracowane detale, dynamikę i niepowtarzalny styl. Zawarto w niej najnowsze technologie, jednak postawiono na prostotę i przejrzystość oraz intuicyjność. W kabinie brak jest zbędnych dodatków, dzięki czemu kierowca może korzystać z oferowanych systemów multimedialnych, nie tracąc przy tym koncentracji.Giulietta
Giulietta
W odnowionej wersji, Giulietta to gwarancja wyższego komfortu jazdy, nowych wykończeń wnętrza i lepszej gamy silników (benzynowe o mocy od 120 do 240 KM oraz wysokoprężne o mocy od 120 do 175 KM). Jest to model, w którym sportowy charakter i wysokie osiągi nie wykluczają dbałości o środowisko. Emisja dwutlenku węgla wynosi jedynie 99g/km.


4C Spider
4C Spider
Sportowy luksusowy kabriolet, który zapewnia kierowcy niezapomniane emocje podczas jazdy. Szybkość reakcji to jedna z tajemnic sukcesu tego modelu. Podwójnie suche sprzęgło TCT z kontrolą startu czyni sposób zmiany biegów bardziej zoptymalizowanym. Samochód jest wyposażony także w system wyboru D.N.A - Dynamic, Natural, All Weather, pozwalający na dostosowanie auta do warunków panujących na drodze oraz do samego stylu jazdy.
Przypominamy, Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia 2017. Zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami na temat tego wydarzenia.

Zapraszamy do polubienia strony MotoReporter na Facebooku, aby być na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz